darmowe zajęcia jogi na czas pandemii – akcja zakończona

darmowe zajęcia jogi na czas pandemii – akcja zakończona

EDIT: Odmrażanie gospodarki po pandemii koronowirusa jest już mocno zaawansowane, centra jogi powoli się otwierają i to jest czas na zakończenie darmowych zajęć jogi online. To był dla mnie piękny czas. Dziękuję Wam, że byliście ze mną w tym czasie i razem ze mną ćwiczyliście. Namaste, peace & carrots 🙂

Zapraszam Cię na darmowe zajęcia jogi, które prowadzę w czasie pandemii koronowirusa.

Kiedy prowadzę zajęcia?

w każdą środę i w każdy piątek o godzinie 20:00

Gdzie prowadzę darmowe zajęcia?

1. na ZOOMie link tu: klik, ID spotkania: 8157302331

2. live na facebookowej grupie „joga z YOGA ZONE online” – część filmów jest tam zapisywana do późniejszego wykorzystania, więc warto zapisać się do grupy (klik)

3. live na Instagramie (profil: yoga_zone_online)

Dlaczego prowadzę darmowe zajęcia?

W tych trudnych czasach chcę dać Ci od siebie jogę, bo jogę kocham i umiem najlepiej. Chcę się nią dzielić, żeby Twoje życie w zamknięciu było choć przez chwilę bardziej znośne. Każdy z nas musi się dziś mierzyć z niepewnością, wielkim lękiem o zdrowie swoje i swoich bliskich, troską o zapewnienie bytu rodzinie w sytuacji niespotykanego dotąd kryzysu spowodowanego wirusem. Póki co widać coraz bardziej otaczającą nas ciemność i ani śladu światełka w tunelu. Właśnie dlatego chcę te zajęcia prowadzić dopóki nas nie wypuszczą i dopóki będę zdrowa i w pełni sił. Jeżeli masz więc ochotę na ćwiczenia ze mną, to wskakuj na matę, zapraszaj znajomych i bądźmy w te środy i piątki razem. Wspierajmy się i bądźmy dla siebie w tym czasie dobrzy, bo tego każdy z nas potrzebuje najbardziej.

Do zobaczenia na macie
Asia ❤️

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz