Processed with VSCO with b5 preset

Joanna Skoraczyńska

Od wielu lat łączę regularną pracę etatową z wieloma pasjami. Oprócz pracy w biurze uczę jogi, bloguję, gotuję, fotografuję i pływam. Często przez ogrom obowiązków i zobowiązań nie jestem w stanie dotrzeć na regularne zajęcia w szkole jogi. Na ćwiczenia znajduję czas w bardzo nietypowych porach, czyli albo bardzo wcześnie rano, albo wieczorem, albo w weekendy. Najczęściej wtedy, kiedy tradycyjne szkoły jogi są zamknięte.

 

Wiem, że Ty też często znajdujesz się w podobnej sytuacji. Właśnie dlatego stworzyłam dla Ciebie przestrzeń YOGA ZONE online. To miejsce gdzie nie tylko poczytasz o jodze, znajdziesz ciekawe, zdrowe, wegetariańskie przepisy czy krótkie filmy a jodze, ale to przede wszystkim miejsce, gdzie umówisz się na zajęcia jogi przez Skype, czyli zajęcia online, na żywo, w obecności dyplomowanego nauczyciela i na dodatek w wybranym przez Ciebie terminie i miejscu. Nauczyciel dobierze poziom zajęć do Twoich możliwości i nastroju, na bieżąco będzie wszystko wyjaśniał i w razie potrzeby korygował błędy. Wystarczy tylko, że umówisz się na konkretny termin, przygotujesz w domu, w biurze czy innym wybranym przez Ciebie miejscu matę i uruchomisz Skype. Nic prostszego!

 

Jeżeli masz jednak ochotę spotkać mnie w realu to zapraszam do Łodzi na:

  • zajęcia indywidualne (zadzwoń lub napisz do mnie i uzgodnij szczegóły).  W przypadku zajęć dla jednej lub maksymalnie dwóch osób  ćwiczących przeprowadzanych w siedzibie YOGA ZONE online obowiązuje cennik, który znajdziesz w zakładce YOGA PRZEZ SKYPE – SKLEP. W przypadku zajęć przeprowadzanych w innym miejscu niż siedziba YOGA ZONE online, do ceny każdych zajęć z karnetu doliczam 15 zł ryczałtu dojazdowego na terenie Łodzi.  Koszt zajęć dla grup powyżej pięciu osób jest ustalany indywidualnie. Zajęcia online ze względu na swoją specyfikę są przeznaczone tylko dla jednej osoby.
  • zajęcia grupowe w poniedziałki o godzinie 18:30 i czwartki o godzinie 18:00 (budynek pływalni Uniwersytetu Łódzkiego,ul. Styrska 20/24, Łódź) -cennik i warunki dostępne na stronie Centrum Sportu Uniwersytetu Łódzkiego – UWAGA!!! Z powodu koronowirusowego zagrożenia, Decyzją Rektora Uniwersytetu Łódzkiego zajęcia są zawieszone do odwołania.