Processed with VSCO with b5 preset

Joanna Skoraczyńska

Od wielu lat łączę regularną pracę etatową z wieloma pasjami. Oprócz pracy w biurze uczę jogi, bloguję, gotuję, fotografuję i pływam. Często przez ogrom obowiązków i zobowiązań nie jestem w stanie dotrzeć na regularne zajęcia w szkole jogi. Na ćwiczenia znajduję czas w bardzo nietypowych porach, czyli albo bardzo wcześnie rano, albo wieczorem, albo w weekendy. Najczęściej wtedy, kiedy tradycyjne szkoły jogi są zamknięte.

 

Wiem, że Ty też często znajdujesz się w podobnej sytuacji. Właśnie dlatego stworzyłam dla Ciebie przestrzeń YOGA ZONE online. To miejsce gdzie nie tylko poczytasz o jodze, znajdziesz ciekawe, zdrowe, wegetariańskie przepisy czy krótkie filmy a jodze, ale to przede wszystkim miejsce, gdzie umówisz się na zajęcia jogi przez Skype, czyli zajęcia online, na żywo, w obecności dyplomowanego nauczyciela i na dodatek w wybranym przez Ciebie terminie i miejscu. Nauczyciel dobierze poziom zajęć do Twoich możliwości i nastroju, na bieżąco będzie wszystko wyjaśniał i w razie potrzeby korygował błędy. Wystarczy tylko, że umówisz się na konkretny termin, przygotujesz w domu, w biurze czy innym wybranym przez Ciebie miejscu matę i uruchomisz Skype. Nic prostszego!

 

Jeżeli masz jednak ochotę spotkać mnie w realu to zapraszam do Łodzi na:

  • zajęcia indywidualne (zadzwoń lub napisz do mnie i uzgodnij szczegóły).  W przypadku zajęć dla jednej osoby ćwiczącej przeprowadzanych w siedzibie YOGA ZONE online obowiązuje cennik, który znajdziesz w zakładce YOGA PRZEZ SKYPE – SKLEP). W przypadku zajęć dla jednej osoby ćwiczącej przeprowadzanych w innym miejscu niż siedziba YOGA ZONE online, do ceny każdych zajęć z karnetu doliczam 15 zł ryczałtu dojazdowego na terenie Łodzi.  Koszt zajęć dla dwóch lub więcej osób jest ustalany indywidualnie.
  • zajęcia grupowe w poniedziałki o godzinie 18:30 i czwartki o godzinie 18:00 (budynek pływalni Uniwersytetu Łódzkiego,ul. Styrska 20/24, Łódź) -cennik i warunki dostępne na stronie Centrum Sportu Uniwersytetu Łódzkiego – UWAGA!!! Z powodu koronowirusowego zagrożenia, Decyzją Rektora Uniwersytetu Łódzkiego zajęcia są zawieszone do 14.04.2020.