Processed with VSCO with b5 preset

Joanna Skoraczyńska

Od wielu lat łączę regularną pracę etatową z wieloma pasjami. Oprócz pracy w biurze uczę jogi, bloguję, gotuję, fotografuję i pływam. Często przez ogrom obowiązków i zobowiązań nie jestem w stanie dotrzeć na regularne zajęcia w szkole jogi. Na ćwiczenia znajduję czas w bardzo nietypowych porach, czyli albo bardzo wcześnie rano, albo wieczorem, albo w weekendy. Najczęściej wtedy, kiedy tradycyjne szkoły jogi są zamknięte.

 

Wiem, że Ty też często znajdujesz się w podobnej sytuacji. Właśnie dlatego stworzyłam dla Ciebie przestrzeń YOGA ZONE online. To miejsce gdzie nie tylko poczytasz o jodze, znajdziesz ciekawe, zdrowe, wegetariańskie przepisy czy krótkie filmy a jodze, ale to przede wszystkim miejsce, gdzie umówisz się na zajęcia jogi przez Skype, czyli zajęcia online, na żywo, w obecności dyplomowanego nauczyciela i na dodatek w wybranym przez Ciebie terminie i miejscu. Nauczyciel dobierze poziom zajęć do Twoich możliwości i nastroju, na bieżąco będzie wszystko wyjaśniał i w razie potrzeby korygował błędy. Wystarczy tylko, że umówisz się na konkretny termin, przygotujesz w domu, w biurze czy innym wybranym przez Ciebie miejscu matę i uruchomisz Skype. Nic prostszego! Zajęcia online ze względu na swoją specyfikę są przeznaczone tylko dla jednej osoby.

 

Jeżeli masz jednak ochotę spotkać mnie w realu to zapraszam do Łodzi na zajęcia indywidualne (zadzwoń lub napisz do mnie i uzgodnij szczegóły). Cennik zajęć znajdziesz w zakładce: YOGA PRZEZ SKYPE – SKLEP.  Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie YOGA ZONE online i mogą to być zajęcia dla maksymalnie dwóch osób. Zajęcia mogą odbywać się również u Ciebie, w wybranej lokalizacji. Koszt zajęć dla grup powyżej pięciu osób, w wybranej przez Ciebie lokalizacji jest ustalany indywidualnie.

 

Zapraszam też na zajęcia grupowe w każdą sobotę o godzinie 10:00. Wszystkie szczegóły zajęć znajdziesz tu: klik