Processed with VSCO with b5 preset

Joanna Skoraczyńska

YOGA ZONE online to przestrzeń do pracy z ciałem w nurcie hatha yogi, którą stworzyłam dla osób zabieganych i zajętych, które często przez ogrom obowiązków i zobowiązań nie są w stanie dotrzeć na regularne zajęcia w szkole jogi. YOGA ZONE online to miejsce, w którym umówisz się na indywidualne zajęcia jogi, które dadzą Ci możliwość  jogowych eksploracji w obecności dyplomowanej nauczycielki jogi i na dodatek w wybranym przez Ciebie terminie i miejscu. Podczas zajęć dobiorę poziom zajęć do Twoich możliwości i nastroju, na bieżąco będę wszystko wyjaśniać i w razie potrzeby korygować błędy. Wystarczy tylko, że umówisz się na konkretny termin, przygotujesz w domu, w biurze czy innym wybranym przez Ciebie miejscu matę i uruchomisz Skype lub inny uzgodniony ze mną komunikator. Nic prostszego! Zajęcia online ze względu na swoją specyfikę są przeznaczone tylko dla jednej osoby.

 

Jeżeli masz jednak ochotę spotkać mnie w realu to zapraszam do Łodzi na zajęcia indywidualne (zadzwoń lub napisz do mnie i uzgodnij szczegóły). Indywidualne zajęcia jogi prowadzę w przytulnej przestrzeni YOGA ZONE online wyposażonej we wszystkie potrzebne pomoce do jogi takie jak maty, klocki, paski, koce, bolstery czy liny.  Cennik zajęć znajdziesz w zakładce: INDYWIDUALNE ZAJĘCIA JOGI – CENNIK.  W zajęciach jogi w siedzibie YOGA ZONE online mogą uczestniczyć maksymalnie dwie osoby. Zajęcia mogą odbywać się również u Ciebie, w wybranej lokalizacji. Koszt zajęć dla grup powyżej trzech osób, w wybranej przez Ciebie lokalizacji jest ustalany indywidualnie.

 

Zapraszam też na zajęcia grupowe:

Grupy ogólne, dla wszystkich

– sobota, godz. 10:00

– środa, godz. 17:00

Wszystkie szczegóły zajęć znajdziesz tu: klik

 

Grupy dla seniorów:

– środa, godz. 11:00

Wszystkie szczegóły znajdziesz tu: klik

 

YOGA ZONE online to także miejsce gdzie poczytasz o jodze, znajdziesz ciekawe, zdrowe, wegetariańskie przepisy czy darmowe sekwencje jogi do samodzielnego ćwiczenia. Wszystkie te dobra znajdziesz na blogu, czyli tu: klik

 

Kilka słów o moich uprawnieniach do prowadzenia zajęć jogi:

Jogę praktykuję od 2007 roku a w 2009, po rocznym kursie nauczycielskim w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Turystyki w Częstochowie, uzyskałam tytuł instruktora rekreacji ruchowej, specjalność hatha – yoga. Od początku 2024 r. szkolę się online na kursie sekwencjonowania Katarzyny Pilorz, jednej z najbardziej doświadczonych nauczycielek jogi w Polsce.

Prowadzę zajęcia w nurcie hatha yogi, ale często wykorzystuję elementy jogi w tradycji B.K.S. Iyengara oraz inne techniki pracy z ciałem, żeby dostarczyć swoim uczniom niezapomnianych i soczystych jogowych wrażeń 🙂