FAQ

Co jest mi potrzebne do rozpoczęcia zajęć na YZO?

Potrzebujesz matę do jogi lub koc, połączenie z internetem, komputer z kamerą, głośnikami i mikrofonem oraz trochę ciszy i spokoju, żeby nikt Ci nie przeszkadzał

 

Jak wybieram nauczyciela jogi?

Nauczyciele jogi dostępni dla Ciebie na YZO są prezentowani w zakładce NAUCZYCIELE. Krótki opis pozwoli łatwiej podjąć decyzję, z kim chcesz odbyć zajęcia. Przy skorzystaniu z lekcji próbnej możemy się przekonać, czy nauczyciel prowadzi zajęcia w oczekiwany sposób.

 

Czy podpisuje umowę z YZO?

Na YZO obowiązuje regulamin, który zobowiązuje szkołę jogi i uczestnika do przestrzegania zasad w nim określonych. Opłacenie zajęć w wybranej ilości jest zobowiązaniem uczestnika do przestrzegania regulaminu. Podjęcie zajęć jest umową na wykonanie usługi w wybranym przez uczestnika zakresie, do czego zobowiązuje się szkoła jogi na zasadach określonych w regulaminie.

 

Czy mogę zmienić nauczyciela?

W każdym momencie można wybrać innego nauczyciela. Wystarczy skontaktować się z biurem i poprosić o zmianę.

 

Czy mogę mieć więcej niż jednego nauczyciela po wykupieniu jednego pakietu?

Rozpoczynając zajęcia w szkole jogi można wybrać więcej niż jednego nauczyciela, w zakresie dostępności. Zajęcia będą wówczas prowadzone na zmianę w wybranym przez uczestnika terminie.

 

Czy dzieci mogą korzystać z zajęć jogi na Skype?

Prowadzimy zajęcia tylko dla osób pełnoletnich.

 

Czy w zajęciach może uczestniczyć więcej niż jedna osoba.

W trosce o jakość prowadzenia zajęć oraz możliwość przeprowadzania korekty zalecamy, aby w zajęciach uczestniczyła jedna osoba.